Koncentratory tlenu: domowe i dla instytucji

Nasza oferta obejmuje koncentratory tlenu medycznego: stacjonarne i przenośne. Urządzenia tego typu ułatwiają swobodny oddech nawilżonym powietrzem, przez co stosowane są w domach opieki, hospicjach i innych instytucjach opiekujących się Pacjentami. Nasze koncentratory tlenu z powodzeniem służą też chorym w ich domach.

Firma Medseven pod Bydgoszczą jest miejscem, gdzie można kupić koncentrator tlenu medycznego oraz inną potrzebną aparaturę medyczną. Jeśli z jakichś powodów nie są Państwo zainteresowani zakupem nowego koncentratora tlenu, możemy zaproponować również skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni i wynajmu koncentratora tlenu w konkurencyjnej cenie.

Jeśli nowy koncentrator tlenu ma spełniać konkretne parametry lub gdy w grę wchodzi potrzeba dłuższego użytkowania, wówczas duża część Pacjentów decyduje się na zakup nowego sprzętu, otrzymując gwarancję i wsparcie posprzedażowe naszego autoryzowanego serwisu.

Który koncentrator tlenu jest najlepszy?

Jeśli zadają sobie Państwo pytanie, który koncentrator tlenu wybrać, zachęcamy do zapoznania się z opisem oraz specyfikacją techniczną poszczególnych urządzeń z naszej oferty. Dzięki temu dokonają Państwo dobrego wyboru i sprzęt spełni w pełni Wasze oczekiwania.

Wśród proponowanych przez nas urządzeń jest koncentrator tlenu DeVilbiss Compact: łatwy w obsłudze i wydajny sprzęt medyczny stanowiący bardzo wydajne źródło tlenu. Koncentrator tlenu DeVilbiss Compact świetnie sprawdza się również w zastosowaniu domowym, ciesząc dużym zadowoleniem naszych Pacjentów.

Z kolei jeśli potrzebują Państwo bardziej mobilnego sprzętu, polecamy Waszej uwadze przenośny koncentrator tlenu LoveGo G2. Zachęcamy do zapoznania się z listą wskazań do stosowania tego urządzenia.

Jeśli mimo tego będą Państwo mieć wątpliwości, który koncentrator tlenu jest najlepszy dla Waszych potrzeb lub będziecie mieć pytania odnośnie oferowanego przez nas sprzętu, zapraszamy do kontaktu.

Sprzęt medyczny – doradcy Medseven: tel. 733 243 533

  • Pokaż
Pokaż 1 - 3 z 3 przedmiotów
Pokaż 1 - 3 z 3 przedmiotów