ORTHOCOM – Partner godny zaufania

Miło nam poinformować, że do grona zaufanych Partnerów Medseven dołączył Orthocom!

Prężnie rozwijająca się firma zapewnia kompleksową diagnostykę stóp, ukierunkowaną na wady postawy i chodu (profesjonalne badanie stóp za pomocą technologii 3D), a także szczegółową analizę wyników, projekt i realizację spersonalizowanych wkładek do stóp, dopasowanych do potrzeb pacjenta.

medseven

Orthocom jako autoryzowany przedstawiciel marki Medseven powered by VOXELCARE stawia na innowacje i najwyższej klasy materiały, dlatego wykorzystuje urządzenia nowej generacji oraz najlepsze surowce dedykowane ortezom tworzonym na indywidualne zamówienie.

Ze swojej strony życzymy kolejnych sukcesów i coraz większego grona zadowolonych klientów!

Wyjątkowe Spotkanie Wigilijne

Tegoroczna Wigilia Firmowa już za nami. W tym roku spotkaliśmy się 13 grudnia, by wspólnie przy wigilijnym stole podzielić się opłatkiem, skosztować świątecznych dań oraz posłuchać nastrojowych kolęd w aranżacji na żywo. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Pracownicy Pallmed, Infusio, Stowarzyszenia oraz Medseven. Nie mogło zabraknąć także Wolontariuszy i Przyjaciół Domu Sue Ryder.

medseven

Jak zwykle dopisała świąteczna atmosfera, ale ta Wigilia była też wyjątkowa dodatkowo z dwóch powodów. Otóż po raz pierwszy gospodarzem grudniowego spotkania był Zespół Medseven. Nietypowe było także miejsce całego wydarzenia. Całość zaaranżowana została bowiem w nowo otwartym magazynie Medseven przy ul. Startowej 3 w Bydgoszczy. Najnowsza inwestycja to duże przedsięwzięcie logistyczne i zapowiedź dalszego rozwoju spółki Medseven, a więc kolejny powód do chluby.

Wszystkim przybyłym gościom jeszcze raz dziękujemy za obecność i mile spędzony przedświąteczny czas.

Zespół Medseven

XIX Międzynarodowy Zjazd PTAiIT

 

Za nami XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Tegoroczny zjazd po raz pierwszy odbył się w regionie kujawsko-pomorskim, w stolicy naszego województwa.

medseven

Jak co roku organizatorzy zadbali o jak najwyższy poziom merytoryczny wykładów i warsztatów. Do Bydgoszczy zawitało wielu światowej sławy wykładowców, polskie autorytety z katedr, klinik, oddziałów i zakładów naukowych oraz przedstawiciele branży medycznej. W tym szanownym gronie pojawiło się także przedstawicielstwo MEDSEVEN.

medseven

Dla uczestników zjazdu była to niebywała okazja do poszerzenia wiedzy, poznania nowych trendów i metod leczenia oraz nowoczesnych sprzętów ratujących życie. Na tą okazję Medseven przygotował przekrój nowoczesnej aparatury medycznej dedykowanej oddziałom szpitalnym.

Dziękujemy za uznanie i tak duże zainteresowanie naszą ofertą. Wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny to nasz priorytet!

 
 

medseven

Pola Nadziei

Akcja „ Pola Nadziei” to ogólnopolska akcja hospicyjna, która ma przypominać o ludziach chorych  i cierpiących, o potrzebie towarzyszenia im w trudnych chwilach oraz o nadziei w walce z chorobą nowotworową. Kampania żonkilowa ma wymiar społeczny, angażując wolontariuszy, głównie dzieci i młodzież, zakorzenia w społeczeństwie świadomość potrzeby niesienia pomocy osobom chorym. Symbolem akcji jest żonkil, kwiat utożsamiany ze zwycięstwem życia nad śmiercią. Jesienią cebulki żonkili sadzone są przed hospicjami, szkołami, urzędami, a wiosną – w okresie ich kwitnienia organizowane są zbiórki, przemarsze, spotkania i prelekcje, podczas których mówi się o potrzebach chorego człowieka. Środki pozyskane ze zbiórek przeznaczamy  na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, z którego nieodpłatnie korzystają nasi pacjenci.

Hospicjum Domowe Caritas w Olsztynie przyłącza się do akcji już po raz 15, angażując w różne działania około 250 wolontariuszy z Olsztyna i okolic. Akcja trwa 10 miesięcy – od października 2017r. do końca maja 2018 r.  Uroczysta inauguracja odbędzie się 4 października.

medseven