medseven

Medseven Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Zaopatrzenia

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie,
 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • biegła znajomość obsługi komputera w tym programów z Pakietu MS Office,
 • umiejętność dobrej organizacji pracy,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • dokładność i sumienność,
 • mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi programów ERP,
 • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

 

Zakres zadań:

 • zapewnienie prawidłowości działań funkcji logistycznych i zaopatrzeniowych,
 • kontaktowanie się z dostawcami i klientami,
 • nawiązywanie pozytywnych relacji handlowych,
 • ewidencjonowanie i realizowanie zamówień od klientów,
 • bieżące kompletowanie i przekazywanie dokumentów zaopatrzeniowych,
 • ewidencjonowanie stanów magazynowych,
 • tworzenie zamówień na asortyment rotujący.

 

Oferujemy:

 • umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt,
 • atrakcyjny system wynagrodzeń,
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 • dobre warunki pracy.

Cv prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@medseven.eu lub pocztą na adres:

Medseven Sp.z o.o. ul. Powstańców 6, 86-050 Solec Kujawski z dopiskiem REKRUTACJA.

Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z póź. zm.).

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez MEDSEVEN Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MEDSEVEN Sp. z o.o., z siedzibą w Osielsku, ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

ORTHOCOM – Partner godny zaufania

Miło nam poinformować, że do grona zaufanych Partnerów Medseven dołączył Orthocom!

Prężnie rozwijająca się firma zapewnia kompleksową diagnostykę stóp, ukierunkowaną na wady postawy i chodu (profesjonalne badanie stóp za pomocą technologii 3D), a także szczegółową analizę wyników, projekt i realizację spersonalizowanych wkładek do stóp, dopasowanych do potrzeb pacjenta.

medseven

Orthocom jako autoryzowany przedstawiciel marki Medseven powered by VOXELCARE stawia na innowacje i najwyższej klasy materiały, dlatego wykorzystuje urządzenia nowej generacji oraz najlepsze surowce dedykowane ortezom tworzonym na indywidualne zamówienie.

Ze swojej strony życzymy kolejnych sukcesów i coraz większego grona zadowolonych klientów!

Wyjątkowe Spotkanie Wigilijne

Tegoroczna Wigilia Firmowa już za nami. W tym roku spotkaliśmy się 13 grudnia, by wspólnie przy wigilijnym stole podzielić się opłatkiem, skosztować świątecznych dań oraz posłuchać nastrojowych kolęd w aranżacji na żywo. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Pracownicy Pallmed, Infusio, Stowarzyszenia oraz Medseven. Nie mogło zabraknąć także Wolontariuszy i Przyjaciół Domu Sue Ryder.

medseven

Jak zwykle dopisała świąteczna atmosfera, ale ta Wigilia była też wyjątkowa dodatkowo z dwóch powodów. Otóż po raz pierwszy gospodarzem grudniowego spotkania był Zespół Medseven. Nietypowe było także miejsce całego wydarzenia. Całość zaaranżowana została bowiem w nowo otwartym magazynie Medseven przy ul. Startowej 3 w Bydgoszczy. Najnowsza inwestycja to duże przedsięwzięcie logistyczne i zapowiedź dalszego rozwoju spółki Medseven, a więc kolejny powód do chluby.

Wszystkim przybyłym gościom jeszcze raz dziękujemy za obecność i mile spędzony przedświąteczny czas.

Zespół Medseven

XIX Międzynarodowy Zjazd PTAiIT

 

Za nami XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Tegoroczny zjazd po raz pierwszy odbył się w regionie kujawsko-pomorskim, w stolicy naszego województwa.

medseven

Jak co roku organizatorzy zadbali o jak najwyższy poziom merytoryczny wykładów i warsztatów. Do Bydgoszczy zawitało wielu światowej sławy wykładowców, polskie autorytety z katedr, klinik, oddziałów i zakładów naukowych oraz przedstawiciele branży medycznej. W tym szanownym gronie pojawiło się także przedstawicielstwo MEDSEVEN.

medseven

Dla uczestników zjazdu była to niebywała okazja do poszerzenia wiedzy, poznania nowych trendów i metod leczenia oraz nowoczesnych sprzętów ratujących życie. Na tą okazję Medseven przygotował przekrój nowoczesnej aparatury medycznej dedykowanej oddziałom szpitalnym.

Dziękujemy za uznanie i tak duże zainteresowanie naszą ofertą. Wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt medyczny to nasz priorytet!

 
 

medseven

Pola Nadziei

Akcja „ Pola Nadziei” to ogólnopolska akcja hospicyjna, która ma przypominać o ludziach chorych  i cierpiących, o potrzebie towarzyszenia im w trudnych chwilach oraz o nadziei w walce z chorobą nowotworową. Kampania żonkilowa ma wymiar społeczny, angażując wolontariuszy, głównie dzieci i młodzież, zakorzenia w społeczeństwie świadomość potrzeby niesienia pomocy osobom chorym. Symbolem akcji jest żonkil, kwiat utożsamiany ze zwycięstwem życia nad śmiercią. Jesienią cebulki żonkili sadzone są przed hospicjami, szkołami, urzędami, a wiosną – w okresie ich kwitnienia organizowane są zbiórki, przemarsze, spotkania i prelekcje, podczas których mówi się o potrzebach chorego człowieka. Środki pozyskane ze zbiórek przeznaczamy  na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, z którego nieodpłatnie korzystają nasi pacjenci.

Hospicjum Domowe Caritas w Olsztynie przyłącza się do akcji już po raz 15, angażując w różne działania około 250 wolontariuszy z Olsztyna i okolic. Akcja trwa 10 miesięcy – od października 2017r. do końca maja 2018 r.  Uroczysta inauguracja odbędzie się 4 października.

medseven