Prisma VENT50-C - High-Flow Therapy (HFT)

WM30690-1110

Nowość

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ  - KONTAKT

Więcej szczegółów

logo

23 760,00 złOpis produktu

Prisma VENT50-C - Zawsze najlepsza opieka.

 

Respirator prisma VENT50-C jest wyposażony w tryb Terapii Wysokim Przepływem - High-Flow Therapy (HFT). Oprócz tego posiada wszystkie inne funkcje dostępne w prisma VENT50.

 

W trybie HFT urządzenie zapewnia stały przepływ od 5 do 60 litrów na minutę. Można również dodać zasilanie tlenem. Powietrze jest podgrzewane i nawilżane (np. za pomocą prisma VENT AQUA) i dostarczane pacjentowi przez kaniulę nosową. Interfejs pacjenta jest dostępny w różnych rozmiarach do nieinwazyjnego użytku. Dla zastosowania inwazyjnego używany jest inny interfejs.

 

Prisma VENT50-C może być również używany z pojedynczą rurką z zastawką pacjenta oraz z innymi systemami drenów z kaniulą donosową do terapii wysokoprzepływowej.

 

Podobnie jak prisma VENT50, ten respirator ma zakres ciśnień do 50 hPa. Prisma VENT50-C oferuje zarówno wentylację ustnikową kontrolowaną ciśnieniem, jak i kontrolowaną objętością (MPVp i MPVv). Funkcje i zintegrowane funkcje obejmują LIAM (Lung Insufflation Assist Maneuver) do wspomagania kaszlu i zarządzania wydzielaniem, rozbudowany system zarządzania alarmami, akumulator o pojemności do 12 godzin i zintegrowany port tlenu.

Opinie

SERWIS

Sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego

Napisz opinię

Prisma VENT50-C - High-Flow Therapy (HFT)

Prisma VENT50-C - High-Flow Therapy (HFT)

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ  - KONTAKT

Napisz opinię

Pliki do pobrania