Ssak Medela Clario

Nowość

Ssak Medela Clario

Wysyłka 7-15 dni roboczych

Więcej szczegółów

logo

1 550,00 złOpis produktu

SSAK ELEKTRYCZNY DO OPIEKI DOMOWEJ CLARIO                                                                                                                                                                                                                     Ssaki elektryczne firmy MEDELA to produkty wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejszą szwajcarską technologię. 

 

  •           Najwyższy stopień higieny

            Największym zagrożeniem dla utrzymania higieny, przy użytkowaniu ssaka w domu, jest przepełnienie zbiornika na wydzielinę. Unikalna konstrukcja naszego ssaka Clario eliminuje ten problem - komora zabezpieczająca jest dodatkowym zbiornikiem zbierającym wydzielinę. System szczelnej pompy membranowej chroni części wewnętrzne ssaka przed zalaniem tak, że filtr antybakteryjny nie jest już niezbędny. Wszystkie części ssaka są gładkie, łatwe do czyszczenia, montażu i demontażu.

  •           Poręczność

     Ssak waży 2,0 kg (wersja akumulatorowa). Można go zabrać wszędzie i używać ponad godzinę na zasilaniu wewnętrznym, lub podłączyć go do instalacji samochodowej. Dzięki podręcznej torbie może bezpiecznie podróżować razem z pacjentem (wersja DELUX)

  •           Przyjazny w użytkowaniu

     Ssak Clario jest prosty w obsłudze, wszystkie oznaczenia są czytelne. Po włączeniu wystarczy wybrać jedno z ustawień  (minimalne, średnie i maksymalne), aby szybko otrzymać żądane podciśnienie. Zbiornik na wydzielinę jest połączony bezpośrednio z komorą zabezpieczającą.  

 

ZASTOSOWANIE: domy opieki, opieka domowa.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:         

Wydajność: 15 l/min,

Trzy zakresy podciśnienia (18 kPa, 36 kPa, 80 kPa)

Gwarancja 2 lata

 

Dostępne wersje:

Ssak Clario AC (zasilanie sieciowe)
Ssak Clario AC/DC
(z akumulatorem)
Ssak Clario AC/DC Deluxe 
(z akumulatorem, torbą i dodatkowym zbiornikiem)

Opinie

SERWIS

Sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego

Napisz opinię

Ssak Medela Clario

Ssak Medela Clario

Ssak Medela Clario

Wysyłka 7-15 dni roboczych

Napisz opinię